O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky v Teplicích a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry pro Teplice a okolí. Půjčky pro občany obce Bílina (Chudeřice, Mostecké Předměstí, Pražské Předměstí, Teplické Předměstí, Újezdské Předměstí), Bořislav (Bílka), Bystřany (Nechvalice, Nové Dvory, Světice, Úpořiny), Bžany (Bukovice, Hradiště, Lbín, Lhenice, Lysec, Mošnov, Pytlíkov), Dubí (Běhánky, Bystřice, Cínovec, Drahůnky, Dubí, Mstišov, Pozorka), Duchcov, Háj u Duchcova (Domaslavice), Hostomice, Hrob (Křižanov, Mlýny, Verneřice), Hrobčice (Červený Újezd, Chouč, Kučlín, Mirošovice, Mrzlice, Mukov, Razice, Tvrdín), Jeníkov (Oldřichov), Kladruby, Kostomlaty pod Milešovkou (Hlince), Košťany (Střelná), Krupka (Bohosudov, Fojtovice, Horní Krupka, Maršov, Nové Modlany, Soběchleby, Unčín, Vrchoslav), Lahošť, Ledvice, Lukov (Štěpánov), Měrunice (Žichov), Mikulov, Modlany (Drahkov, Kvítkov, Suché, Věšťany, Žichlice), Moldava (Nové Město), Novosedlice, Ohníč (Dolánky, Křemýž, Němečky, Pňovičky), Osek (Dlouhá Louka, Hrad Osek), Proboštov (Přítkov), Rtyně nad Bílinou (Kozlíky, Malhostice, Sezemice, Velvěty, Vrahožily), Srbice, Světec (Chotějovice, Štrbice, Úpoř), Teplice (Hudcov, Nová Ves, Prosetice, Řetenice, Sobědruhy, Trnovany), Újezdeček, Zabrušany (Straky, Štěrbina, Všechlapy, Želénky), Žalany (Černčice, Lelov), Žim (Záhoří).

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Michal Svoboda
415 01 Teplice

Mobil: +420 603 310 761
E-mail: michal.svoboda@proficredit.cz